Team ICO’dan Yeni Oyun Mu Geliyor? - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Team ICO’dan Yeni Oyun Mu Geliyor?

Team ICO’dan Yeni Oyun Mu Geliyor?

Uzun bir bekleyişten sonra Last Guardian ile masal gibi bir hikâye anlatan Team ICO bizlere yeni bir oyun sunmaya mı hazırlanıyor? Last Guardian öncesinde de Shadow of The Colossus gibi bir efsaneye de imza atmış olan firma yeni bir proje üzerine çalışmalarını devam ettiriyor.

Firmanın resmî sitesi olan gendesign.co.jp adresinden yeni yıl mesajlarını yayınlayan ekip, 2018 için iyi dileklerini belirtmiş ve bu mesajın altında yer alan ve bizlere siteye yönlendirecek olan tuştan biraz daha aşağı doğru inersek gizemli bir resmin oraya yerleştirildiği fark edilmiş. Öncelikle siyah bir arka plan üzerinde bir ışık huzmesinin aşağıya doğru indiğini ve bunun etrafındaki kuş çizimleri ilk olarak dikkat çekiyor. Işık huzmesinin indiği yerde ise küçük bir kız karakteri ve posterin sağ tarafında ise kocaman bir yaratığın eli görünüyor.

Bu görsel ile ilgili bir açıklama yapılmazken üzerine çalıştıkları yeni bir oyun olduğunu söylemek pek de zor olmaz. Görselin tarzından da firmanın daha önce uyguladığı başarılı formülü bu oyunda da görecekmişiz gibi duruyor.


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.