Ozan Tufan Bilmecesi... - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Ozan Tufan Bilmecesi...

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan ve kendisine kulüp arayan Ozan Tufan, şok üstüne şok yaşıyor. Sarı-lacivertli yöneticiler Ozan’a 8 milyon euro getirmezsen seni bırakmayız diyor.

Şu an tek başına antrenman yapan Ozan, yönetime kaç para bonservis bedeli istediklerini sordu. Kulüp, 7 milyon euroya alınan Ozan için tam 8 milyon euro istediklerini belirtti. 22 yaşındaki yıldız futbolcunun görüşeceği kulüplerden 8 milyon euro istemesi bekleniyor. Genç yıldız ise bu durum karşısında adeta bir şok yaşadı. İlk yarıda uzun süre oynamadığını ve kadro dışı olduğu için bu kadar yüksek fiyatlı bir bonservis bedeli getirmeyeceğini anlattı.

Sezon başında da Avrupa’ya gitmek isteyene fakat başarısız olan Ozan İspanyol bir kulüple anlaşmanın eşiğine gelmişti. Daha sonrasında ise Ahmet Bulut’la yollarını ayırdı. Şu an için menajeri bulunmayan futbolcu, 8 milyon euroluk bonservis isteğinden sonra bu konuda da çok zorlanıyor. Henüz 22 yaşında olan Ozan Tufan takımdan ayrı bir şekilde günde iki idman yaparak bireysel şekilde hazırlıklarını sürdürüyor. Ozan’ın nereye gideceği ise şimdilik büyük bir merak konusu.


"Burakik" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.