Need For Speed Payback Kaç Sattı? - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Need For Speed Payback Kaç Sattı?

Need For Speed Payback Kaç Sattı?

EA için başka bir hayal kırıklığı daha… Geçtiğimiz 2017 yılının Kasım ayında bizlere sunulmuştu. 10 Kasım da çıkan oyunun birçok seveni bulunuyor. Efsane yarış oyunlarından olan ve küçüklüğümüzden bu yana oynadığımız Need For Speed serisinin yeni oyunu olan Payback, bu yeni oyununda Hızlı ve Öfkeli film serisine benzer bir oyun olarak bizlere sunulmuş ve farklı yorumlar almıştı. Oyunu seven büyük bir kitle oluşurken bunların karşısında beğenmeyen de ciddi bir topluluk var.

Dikkatleri üzerine bu kadar çeken oyunun ilk haftasında kaç sattığı duyuruldu. VGchartz tarafından yayınlanan satış rakamına göre ilk haftasında Need For Speed Payback 462,431 adet satmayı başarmış. PC, Xbox ve PS4 platformlarında çıkışını yapan oyun en çok PS4 platformunda satmayı başarmış. PS4 platformunda 349,945 satan oyun, Xbox da 106,066 adet ve PC’de ise 6,420 adet satış rakamında kalmış durumda.

Yayınlanan birçok rakip Yarış oyunun yanında ilk hafta satışları ile geride kalmış olan Need For Speed Payback, EA Games için başka bir hayal kırıklığı olmuş gibi duruyor. Bakalım firma bundan sonra nasıl bir gidişat izleyecek hep birlikte göreceğiz.


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.