Naughty Dog Da Bir Ayrılık Haberi - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Naughty Dog Da Bir Ayrılık Haberi

Naughty Dog da Bir Ayrılık Haberi

Naughty Dog’dan bir ayrılık haberi geldi. Firmanın yedi yıllık çalışanı olan Shaun Escayg, firmadan ayrıldığını Twitter hesabı üzerinden bir twit ile duyurdu. Firmada son olarak yazar ve kreatif direktör olarak Uncharted: The Lost Legacy projesinde yer alan ünlü geliştiricinin farklı bir projede ol almak için firmadan ayrıldığı tahmin ediliyor. 7 yıl boyunca firmada farklı projelerde yer alan Shaun, The Last of Us, The Last of Us Left Behind DLC ve Uncharted 4: A Thief’s End kadrosunda yer aldı.

Uncharted 4’te ki başarısının ardından The Lost Legacy de yazarlık ve kreatif direktörlük görevini üstlenmişti. Genelde üst düzey yetkililerin firmadan öylece ayrılması genelde pek sık karşılaşılan bir şey değildir fakat geçtiğimiz sene Eylül ayında da Bruce Straley, Naughty Dog’dan ayrılmıştı.

Shaun Escayg’ın bundan sonra ne yapacağı hakkında bir şey söylemedi fakat Square Enix’in Avengers projesin de çalışacağına dair söylemler dolanıyor. Ünlü geliştiriciyi de bundan sonra hangi projelerde yer alacağın göreceğiz ve umarız ki güzel projeler de iyi işler çıkarır ve bizlere oynayabileceğimiz daha birçok oyun sunar.


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.