Monster Hunter World’ün PC Sürümünün Çıkış Tarihi - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Monster Hunter World’ün PC Sürümünün Çıkış Tarihi

Monster Hunter World’ün PC Sürümünün Çıkış Tarihi

Büyük bir oyuncu güruhunun heyecan ile beklediği ve 26 Ocak gibi kısa bir zaman sonra konsollar için çıkışını yapacak olan oyunun PC sürümü ile ilgili de dorudan yapımcılardan bir açıklama geldi. Oyunun PC sürümü ile ilgili açıklamayı bir Youtube videosu ilerleyen firma ne zaman çıkabileceğini de bizlere söylemiş oldular.

Yapım ekibinden olan Ryozo Tsujimoto, yeni yıl ile ilgili kutlamalarını dile getirdikten sonra oyunun PC versiyonu ile ilgili de bilgiler veriyor.

Aşağıdan da izleyebileceğiniz videoda, oyunun E3 2017’de duyurulmasından sonra birçok farklı etkinliklerde oyunu gösterdiklerini belirten ve oyunun hayranları ile bir araya gelerek oldukça olumlu geri dönüşler aldıklarını söyleyen Ryozo, oyunun Aralık ayındaki betasına da katılanlara teşekkürlerini iletiyor. Oyunun konsol çıkış tarihini 26 Ocak olarak bir kez daha yineleyen Ryozo, PC versiyonu içinde sıkı sıkı çalıştıklarını ve PC versiyonunun da Sonbahar aylarında karşımızda olacağını belirtiyor.

Monster Hunter World doğuda büyük bir hayran kitlesine sahipken batıda henüz yeni yeni girişini yapıyor fakat şimdiden büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Oyunu heyecanla bekleyen bütün hayranlarda dişini az biraz sıktıktan sonra oyuna kavuşacaklarını duymuş olduk.

https://youtu.be/oYVp2nW4q1A


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.