Flaş! Kendi Açıkladı. Teklif Var - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Flaş! Kendi Açıkladı. Teklif Var

Trabzonspor’a sezon başında transfer olan golcü futbolcu Burak Yılmaz, bugün bir basın toplantısı yaptı. Hakkında çıkan dedikodularla alakalı olarak konuşan milli oyuncu, hem yurt dışından hem de yurt içinden transfer teklifleri aldığını açıkladı. Deneyimli santrafor oyuncusu, Trabzonspor’dan ayrılma ihtimalinin olduğunu açıkladı.

İlk olarak sözlerine geçirdiği sakatlıkları konuşarak başlayan Burak Yılmaz, "Çok şanssız bir sakatlık geçirdim. Çapraz bağlarımı kopabilirdim o zeminde. Konyaspor maçıyla birlikte geri dönerim." dedi ve transfer teklifi geldiğine yönelik olan soruya da açık açık cevap verdi.

Milli forvet oyuncusu, "Transfer teklifleri doğru. Fakat bir transferin gerçekleşmesi için hem yönetim, hem de futbolcunun karar vermesi gerekir. Veya burada kalmak için bazı şeylerin daha netleşmesi gerekiyor. Her transfer teklifi gelen futbolcunun takımdan ayrılma ihtimali vardır." dedi.

Peki, Teklif Nereden?
Trabzonsporlu yıldız forvete gelen transfer teklifinin yurt içindeki kısmının Beşiktaş’tan olduğu iddia ediliyor. Başarılı teknik adam Şenol Güneş’in Cenk’in yokluğunu Burak’la doldurmak istediği söyleniyor.

Usta’dan Jet Açıklama
Bu toplantıdan hemen sonra açıklama yapan başkan Muharrem Usta, “Burak yıldız bir oyuncudur. Ona teklif olması çok normal ama bizim oyuncumuzdur. İşimizin başındayız.” ifadelerini kullandı.


"Burakik" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.