Facebook'un Ücretsiz WiFi Servisi Ile İnternetsiz Kalmayın! - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Facebook'un Ücretsiz WiFi Servisi Ile İnternetsiz Kalmayın!

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte işlerimizi sürekli internetten halletmemiz, internet bağlantısının olmaması durumunda büyük sorunlara neden olabiliyor.

Facebook Bedava WiFi Bulma
Facebook'un mobil uygulamasına entegre ettiği yeni servis sayesinde GPS yardımıyla internetiniz olmadan, bedava WiFi veren iş yerlerini kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Örneğin yoldasınız ve internet paketiniz bitti, açıyorsunuz Facebook mobil uygulamasını Wifi bulma servisi sayesinde 2 km yakınınıza kadar WiFi hizmetini ücretsiz sunan tüm iş yerlerini bulabiliyorsunuz. Bu servise kendisini kaydettiren firma sayısı gün geçtikçe arttığı için artık yollarda internetsiz kalma gibi bir durumda ortadan kalkmış oluyor. Gelin Facebook üzerinden ücretsiz Wi-Fi nasıl bulunur öğrenelim;

  • Facebook mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki üç çizgiye dokunun ve en aşağıda yer alan “Uygulamalar” kısmında yer ralan Wi-Fi Bul seçeneğine dokunun.
  • Karşınıza gelen ekrandan “Konum servislerini aç” butonuna dokunduktan sonra gerekli izinleri verin.

Konum servisi açıldıktan sonra karşınıza bir çok iş yeri çıkacak. Size en yakın olan yerin yol tarifini alabilmek için iş yerine bir kez dokunun ve “Yol tarifi al” seçeneğine dokunun. Artık bu özellik sayesinde acil işlerinizi halledebilmek için ücretsiz internet sağlayan iş yerlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.


"sariklavye" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.