EVE Online Yapımcısı Yeni MMORPG Üzerinde Çalışıyor - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
EVE Online Yapımcısı Yeni MMORPG Üzerinde Çalışıyor

EVE Online Yapımcısı Yeni MMORPG Üzerinde Çalışıyor

EVE Online yapımcısı olan CCP Games’in yeni verdiği iş ilanından anlaşıldığı üzerinde firma yeni bir MMORPG üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz 2017 yılı içerisinde birçok sorun ile karşı karşıya kalan ve mali yönden bir çöküş yaşayarak 100 çalışanını isten çıkaran ve dört stüdyosundan ikisini kapatmak zorunda kalan firma tekrar düştüğü bu durumdan geri kalmak için bir çırpınış içinde.

Firmanın yayınladığı iş ilanında Londra ofisi için küçük ve deneyimli bir takım kurduklarını ve büyük MMO ve RPG yapımların dışında farklı büyük yapımlarda da rol almış ve güzel fikirler verebilecek yetenekli kişileri aradıklarını belirtmişler. Bunun yanında iş ilanına başvuru yapan kişilerin Unreal Engine 4 ile çalışmış ve bu oyun motoru ile deneyimli kişilerin olması gerektiği belirtilmiş.

CCP Games’in açtığı farlı iş ilanlarında da MMORPG oyununun geliştirilmesine yönelik ilanlar olduğu görülüyor. Henüz oyun hakkında hiçbir bilgi verilmediğini de söylemek lazım. Geliştirilen bu MMO’nun daha önce iptal edilen World of Darkness MMO veya sadece Project Nova FPS oyununun hızlandırılmasına yönelik olacağı tahminleri yapılıyor. Bekleyip göreceğiz.


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.