Bir Zamanlar LawBreakers Diye Bir Oyun Vardı - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
Bir Zamanlar LawBreakers Diye Bir Oyun Vardı

Bir Zamanlar LawBreakers Diye Bir Oyun Vardı

Geçtiğimiz sene yaz aylarında çıkışını yapan LawBreakers, Hızlı oynanış yapısı ve sağladığı soluksuz rekabet sayesinde büyük beklentiler ile birlikte geldi. Oynanış yapısı sayesinde 2017 yılının en iyi online FPS oyunlarından biri olabilecek olan fakat bir nedenle potansiyeli ile kalan bir oyun oldu.

Son yapılan açıklamalara göre online oyuncu sayısı 50’ye kadar düşmüş olan yapımın başındaki isimler ise bunun için PUBG’yi suçluyor. Siz de benim gibi şaşırdınız mı? PUBG’yi kendilerinin ününü çalmakla suçlayan cümleler kullandı. İki oyununda aynı dönemde çıktığı belirten Nexus, LawBreaker’ın PUBG’nin gölgesinde kaldığını belirtti. “Bitmemiş ve paslı bir oyunu daha stratejik ve hızlı oynanan bir oyuna tercih ederler, anlamıyorum” diyen Cliff Bleszinki oyunun tekrar popüler olacağı konusunda gayet olumlu düşünüyor.

Çıktığı dönemden bu yana satışlarında beklediklerini bulamayan LawBreakers yaptıkları reklam kampanyası ile ilgili de çalışmaları gerekiyor. Diğer bir yandan oyuncular da oyunun hala Free to Play olmasını bekliyor. Yapısı ile de hem farklı karakterlerin hem de skin satışlarına vs. yatkın olabilecek olan oyunun ilerde Free to Play’e dönüp dönmeyeceğini de hep birlikte göreceğiz.


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.