2K Games Bioshock Ve Prey’in Baş Ismiyle Yeni Bir Oyun Üzerine Çalışıyor - SosyalList | Sosyal İçerik ve Liste Platformu 
2K Games Bioshock Ve Prey’in Baş Ismiyle Yeni Bir Oyun Üzerine Çalışıyor

2K Games Bioshock ve Prey’in Baş ismiyle Yeni Bir Oyun Üzerine Çalışıyor

Oyun dünyasının büyük firmalarından biri olan 2K Games’in yeni bir proje üzerinde çalıştığı belirtildi. Bünyesinde birçok oyun firmasını bulunduran 2K Games, bünyesine son olarak Shawn Elliot’u da katmıştı.

Bioshock ve Prey gibi yapımların başındaki abimiz olan Shawn Elliot, firmanın California, Novato bölgesindeki stüdyosuna kaydırıldığı söylenmişti. Bunun yanında 2K Games’in henüz hiçbir ayrıntı bilinmese de büyük bir oyun üzerine çalıştığına dair de bazı küçük bilgiler de geliyordu. Bu bilgiler ışığında Shawn Elliot’un bu oyunun başındaki ismi olacağı tahmin edilebiliyor. Henüz hiçbir bilgimiz olmayan bu yeni oyunun ne zaman duyurulacağı veya ne tarz da bir oyunda olacağını bilmiyoruz fakat heyecanla beklediğimiz bir gerçek.

Bioshock ve Prey gibi 2 büyük yapımın başındaki adam olması dışında birçok farklı oyunda da üst düzey görevlerde olan Shawn Elliot, Dishonored oyununun geliştirilmesinde de rol almıştı. Bu derece büyük bir firma ve büyük oyunların geliştirilmesinde rol almış deneyimli birinin bir araya gelmesiyle çok kaliteli bir oyun ile karşımıza çıkaracakları şüphesiz.


"Akadird" Paylaştı.


Üye resmi

Giriş ve Kayıt Yap

Yorumlar

İçeriğe ait hiç yorum bulunamadı.